Naslovna > Vijesti
U 11.kolu Prve muške lige Rudeš je kao gost slavio kod Agrodalma 79:65 i upisao svoju treću pobjedu. Momčad Milana Ličine je u drugoj četvrtini serijom 12:3 stigla do 9 razlike (33:24). Dorian Ribarić je povukao domaćine u završnici prvog dijela do minimlanog zaostatka 33:32. Bolji ulazak u drugo poluvrijeme ima Rudeš koji preko Prkačina, Galića i Zebića dolazi do 12 razlike (50:38). Maksimum Agrodalma večeras je bilo smanjenje na 67:63 na šest minuta do kraja. Raspoloženi Ivan Zebić odagnao je svaku neizvjesnost i dovukao Rudeš do vrijedne pobjede.

Zebić je utakmicu završio s 19 poena. Roko Prkačin je dodao 16 uz 13 skokova, Tomislav Cvitković 14 uz 13 skokova, a Mario Galić 11. Kod Agrodalma Ribarić je ubacio 24, a Ante Žužul 12.