Naslovna > Vijesti
U zagrebačkom derbiju 20.kola Prve lige Bosco je u Domu sportova uvjerljiivo slavio protiv Rudeša 101:69. Zahuktali domaćini upisali su četvrtu uzastopnu pobjedu i tako zadržali šanse za osvajanjem drugog mjesta. Rudeš je dobio prvu četvrtinu 19:17, a Bosco je odličnom igrom u drugoj četvrtini i serijom 10:0 stigao do prednosti 38:23. Na poluvremenu je bilo 51:34, a sve eventualne dvojbe rješene u trećoj četvrtini koju je momčad Matije Brkljačića otvorila serijom 12:3 za 63:37. Raspoloženi Ivan Perković novom tricom doveo je Bosco do 36 razlike (82:46) u 30.minuti. Najvećih + 43 (95:52) bilo je sredinom posljednje četvrtine.
Bosco su predvodili Antonio Jularić (25), Filip Čulek (19), Filip Tušek (16), a po 12 su dodali Ante Bubalo i Perković. Kod Rudeša koji je ubacio tek jednu tricu najefikasniji su bili Ivan Zebić (14) i Lukas Šuvak (11).

KK BOSCO - KK RUDEŠ  101:69