Naslovna > Vijesti
U posljednjoj utakmici 18.kola Prve muške lige Dubrovnik je kao gost slavio u Sutinskim vrelima protiv Rudeša 92:79. Bolje otvaranje susreta imali su domaćini koji su tricama Marka Juriča i Ivana Zebića u 9.minuti imali 10 razlike (27:17). Gospari su brzo uzvratili i već početkom druge četvrtine serijom 22:5 stigli do +7 (39:32). Završnica prvog dijela pripala je Rudešu (48:47). Novu crnu rupu domaćina gosti koriste u trećoj četvrtini kada dolaze do 14 razlike (74:60). Zakratko su Nikola Ivanković i Ivan Nakić Vojnović vratili nadu (68:74), ali novom serijom 11:2 Dubrovnik rješava sve dvojbe i dolazi do pobjede koja ga ostavlja u borbi za doigravanje.

Ivan Vodopija (25) i Nikola Došen (23) su predvodili goste, a kod Rudeša koji je prekinuo niz od četiri uzastopne pobjede izdvojio se Luka Ljubičić (26), a Zebić i Ivanković su ubacili po 15.