Naslovna > Vijesti
Košarkaši Rudeša teško su stradali u svojoj drvorani od Gorice rezultatom 104 - 67.
Gorica kao jedina neporažena momčad lige postavila se od početka čvrsto i razigrano no Rudeš bez problema prati ritam utakmice. U 6. minuti 3. četvrtine na semaforu je samo 56 - 60 u korist Gorice no onda slijedi neobjašnjiv pad koncentracije i kompletne igre domaćina.
Do kraja utakmice na terenu je samo jedna momčad te na kraju završava sa plus 37 za goste.

U redovima domaćina Mario Galić zabio je 19 poena a kod gostiju najefikasniji bio je Marko Petrović sa 18.

KK RUDEŠ - KK GORICA  67 - 104