Naslovna > Vijesti
Rudeš je u završnici ispustio mogućnost da skine prvi ”skalp” vodećim Jazinama. U KC Dražen Petrović momčad iz Zadra ostala je neporažena i nakon ovog kola slavivši pobjedu 90:84. Susret je rješen u posljednje dvije minute. Rudeš je posljednji puta vodio 83:81 na ulasku u posljednje tri minute. Arian Došen je s linije slobodnih bacanja izjednačio, Filip Torić promašio oba bacanja, a David Ušić odveo goste do prednosti. Posljednju nadu Rudešu ugasilo je promašeno bacanje i polaganje Marka Juriča. Stipe Krstanović (21) je predvodio Jazine Arbanase. Ušić i Došen su dodali po 16, a Rudešu nije pomogla odlična utakmica Tomislava Cvitkovića (28 poena). Hrvoje Garafolić je dodao 13.