Naslovna > Vijesti
Rudeš je porazom od Pule 74:68 pao na posljednje mjesto. Puljani su na poluvremenu imali + 7 (38:31), a Rudeš najbolji period igre imao sredinom treće četvrtine kada su serijom 13:0 stigli do prednosti 52:48. U posljednjih deset minuta ulazi se u egalu (55:55). Gosti preko Jelenkovića, Pušića i Marića kreiraju seriju 14:3 za 69:58 na četiri minute do kraja. Uspio je Rudeš preko Cvitkovića i Zebića doći na minus 3 (71:68) u posljednjoj minuti, pa imati i napad za izjednačenje ali je Marko Jurič promašio tricu, a Sandro Kordiš prvo ubacio jedno, a nakon promašaja Ivana Zebića i dva bacanja za konačni rezultat.

Toni Jelenković je 23 poena i 7 asista predvodio goste. Vedran Pešić je ubacio 20. Kod Rudeša Zebić je ubacio 21, a Cvitković 17 poena.